TEKTRONIX Communications

An image that says Install X A M P P for wordpress.Tektronix Communications dünyada sabit, mobil, tümleşik IP ve çoklu servis ağları için ağ tanılama ve servis güvencesi çözümlerinin bir paket etrafında servis sağlayıcıları ve donanım üreticileri için desteğini sağlar.

Grunge Brushes, Anyone?

A thumbnail image that says S R grunge photoshop brushes 6 high resolution grunge brushes by six revisions.In this layout, I used SR Grunge, which is a free set of high-resolution Photoshop brushes you can download here on Six Revisions.

How About Some Awesome Grunge Textures?

A thumbnail image that says grunge extreme 15 free high resolution grunge textures six revisions.The texture used in this web page is from the Grunge Extreme Textures freebie set by JC Parmley released here on Six Revisions.

You can head over to the Grunge Extreme page to download the texture set or check out Six Revisions' freebie section for even more goodies!

'Tis the End, My Friend.

Thumbnail image that says sleek button using photoshop that links to a Photoshop tutoril.This is the last slide. Hit the left arrow control to go back to the other slides.

Alternatively, you may want to check out the tutorial on how to create a simple and cool button in Photoshop called "How to Create a Slick and Clean Button in Photoshop" which was inspired by the Campaign Monitor web interface.

Bizimle çalışmak ve ARTITEL ailesinin bir parçası olmak için lütfenburayatıklayınız.Ya da info@artitel.com.tr adresine CV nizi gönderebilirsiniz.

İnsan Kaynakları uygulamalarımızla ilgili her türlü davranış, çalışma ve ilişkilerimizde;

  1. Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini, sağlık ve esenliğini ön planda tutmak ,

  2. Topluma, doğa ve çevreye karşı sorumlu, ahlaki değerlere ve etik ilkelere uygun davranmak

  3. Tüm çalışanlarımızın, “insana” ve “sürekli gelişime” odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını Şirketimize kazandırmak,

  4. Tüm çalışmalarımızda paydaşlarımızla güvene dayalı sürekli bir işbirliği kurmak,

  5. Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak “insana yatırım” yapmak,

  6. Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik”, “karlılık”, “müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürme amaçlarını benimsemekteyiz.