TEKTRONIX Communications

An image that says Install X A M P P for wordpress.Tektronix Communications dünyada sabit, mobil, tümleşik IP ve çoklu servis ağları için ağ tanılama ve servis güvencesi çözümlerinin bir paket etrafında servis sağlayıcıları ve donanım üreticileri için desteğini sağlar.

Grunge Brushes, Anyone?

A thumbnail image that says S R grunge photoshop brushes 6 high resolution grunge brushes by six revisions.In this layout, I used SR Grunge, which is a free set of high-resolution Photoshop brushes you can download here on Six Revisions.

How About Some Awesome Grunge Textures?

A thumbnail image that says grunge extreme 15 free high resolution grunge textures six revisions.The texture used in this web page is from the Grunge Extreme Textures freebie set by JC Parmley released here on Six Revisions.

You can head over to the Grunge Extreme page to download the texture set or check out Six Revisions' freebie section for even more goodies!

'Tis the End, My Friend.

Thumbnail image that says sleek button using photoshop that links to a Photoshop tutoril.This is the last slide. Hit the left arrow control to go back to the other slides.

Alternatively, you may want to check out the tutorial on how to create a simple and cool button in Photoshop called "How to Create a Slick and Clean Button in Photoshop" which was inspired by the Campaign Monitor web interface.

ARTITEL İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi 2006 Yılından bu yana, GSM alanında Türkiye'nin çeşitli illerinde deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

GSM Altyapı Hizmetleri

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren ARTITEL, anahtar teslimi GSM alt yapı kurulumu, GSM baz İstasyonları altyapı bakım hizmetleri,F/O kablo ve sistemleri montaj-devreye alma, Enerji AG/OG montaj ve dönüşüm işlerini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.

Danışmanlık ve Mühendislik

Şirketimiz, Baz istasyonu Yer seçimi, RF Planlama, Optimizasyon, Saha Ölçümü, Kiralama, Transmisyon, Montaj Surveyi, Baz istasyunu Montaj, Devreye Alma, Kabul ve Bakım Hizmetlerini,alanlarında uzman personelleri yardımıyla vermektedir.

Konusunda deneyimli personel yardımıyla, hızlı ve kaliteli bir iş akışı temel prensip olarak benimsenerek, en doğru ve detaylı kalite kontrolü, hızlı ve doğru bilgialışverişi, iş akışının işveren ile hızlı paylaşımını sağlamak maksadıyla saha takibi ve raporlama, hızlı lojistik için saha-ofis koordinasyonu gibi hususlar özellikle dikkate alınmaktadır.

Tüm bu amaçlar doğrultusunda sürekli ofis koordinasyonu içinde bulunan ekiplerimiz, sahadaki her türlü durum ve ayrıntıyı anında saha operasyon ve raporlama sorumlusuna bildirebilmekte, böylelikle gerekli durumlarda her türlü desteği en hızlı şekilde alabilmektedirler. Bu durum aynı zamanda, saha operasyon ve raporlama sorumlumuz aracılığıyla her türlü bilginin düzenli olarak işverene aktarılmasına da yardımcı olmaktadır.

TEKTRONIX ile ilgili dökümanlar:

Spektra 2 ile ilgili döküman için tıklayınız.

.